MANICURE Hybrydowy NeoNail/Shellac

Manicure hybrydowy to zabieg obejmujący czynności wykonywane przy manicure klasycznym rozszerzony o technikę malowania paznokci trwałym lakierem hybrydowym utwardzanym w bezpiecznej lampie LED. Do wyboru mamy lakiery amerykańskiej marki CND – producent pierwszej na świecie hybrydy Shellac oraz polskiej marki NeoNail.

Lakier hybrydowy to połączenie klasycznego lakieru z żelem. Rodzaj lakieru Shellac lub NeoNail dobierany jest w zależności od indywidualnych preferencji i stanu paznokci. Obie marki są bezpieczne i trwałe.

Shellac jest hypo-allergiczny. Jest cienki i elastyczny jak lakier, zaś trwały jak żel. Nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne wykończenie.  Nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie przez okres kilku tygodni. W zależności od tempa wzrostu paznokci usuwamy go w naszym salonie w ciągu kilku minut bez uszkodzenia płytki.

Szeroka gama kolorystyczna Shellac /NeoNail pozwoli na dobranie odpowiedniego koloru na każdą porę roku od naturalnych odcieni po głębokie i intensywne kolory.

Manicure hybrydowy idealny jest na dłuższe wyjazdy, ale także świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu, nie ryzykujemy uszkodzeniem przy domowych czynnościach. Dłonie wyglądają świeżo i perfekcyjnie przez długi okres.

Zabieg manicure wydłużony jest o czas utwardzania w lampie bazy oraz warstw lakieru (w sumie 6,5 minuty na każdą dłoń)

NOWOŚĆ! Hybryda + utwardzenie żelem tzw. hard base 

CND Creative Play lub NeoNail Revital Base/Hard Base Witamins

Przeznaczenie: paznokcie kruche, cienkie, rozwarstwione

Żele Wygładzające to jedyne w swym rodzaju bazy pod lakiery hybrydowe. Zaaplikowany przed kolorem hybrydowym, wygładzają powierzchnię płytki paznokcia oraz wydłużają trwałość hybrydy nawet do trzech tygodni.

Oba produkty można usunąć w kilka minut przez rozpuszczenie w acetonie lub poprzez delikatne opracowanie frezem.

Można je również stosować samodzielnie na naturalny paznokieć, aby uzyskać efekt naturalnego manikiuru, paznokcie są  zabezpieczone przed rozdwajaniem i łamaniem. Efekt: paznokcie utwardzone, płytka wyrównana,błyszcząca i zdrowa.

 Uwaga! Wszystkie narzędzia użyte do manicure/pedicure są sterylizowane w autoklawie!

W razie konieczności usunięcia hybrydy w domu zalecam skorzystanie z poniższych porad:

Instrukcja jak samodzielnie usunąć hybrydę w domu:  

krok 1 Przygotuj potrzebne narzędzia i materiały: pilnik, drewniany patyczek, waciki, folia aluminiowa w kawałkach, aceton lub płyn do usuwania hybrydy na bazie acetonu (można zamówić w sklepach internetowych)

krok 2 Używając pilnika delikatnie spiłuj tylko wierzchnią warstwę hybrydy (tak żeby była matowa, ale bez starcia całego koloru)

krok 3 Namocz obficie kawałki wacika w acetonie i przyłóż pojedynczo do paznokci jednej ręki i obwiń kawałkiem folii aluminiowej, tak żeby ściśle przylegała do paznokcia.

Krok 4 Po około 10 minutach usuwaj pojedyńczo folię i waciki, a drewnianym patyczkiem usuń delikatnie rozmiękczony lakier (jeżeli nadal lakier jest twardy nie skrob na siłę, tylko ponownie na kilka minut przyłóż wacik z acetonem)

Krok 5 Powtórz czynności na drugiej ręce

Krok 6 Jeżeli masz już oczyszczone z lakieru paznokcie, nałóż na nie odżywkę do paznokci lub po prostu natłuść je oliwką

Pamiętaj! Nie zrywaj samodzielnie lakieru zeskrobując go lub wyrywając po kawałku, płytka paznokcia może nie poradzić sobie szybko z mikrouszkodzeniami powstałymi na jej powierzchni.

Najczęstsze pytania:

Jak usunąć hybrydę bez acetonu? Odp. Lakier hybrydowy można usunąć poprzez delikatne spiłowanie, najlepiej zrobić to jednak w salonie, gdzie profesjonalnymi narzędziami można usunąć kolor pozostawiając cienką warstwę bazy bez uszkodzenia i przetarcia płytki.

Jak zdjąć hybrydę zmywaczem? Odp. Lakier hybrydowy można usunąć wg powyższej instrukcji używając zmywacza z acetonem, bezacetonowy zmywacz nie rozpuści lakieru hybrydowego.

Zdejmowanie hybrydy frezarką. Czy to odpowiednia metoda? Odp. Jest to jedna z metod usuwania hybrydy, stosuje się przy uczuleniu na aceton lub podczas uzupełniania warstw żelowych pod hybrydą, najlepiej wykonać ją w salonie, gdzie zostanie odpowiednio dobrany rodzaj frezu ściernego, pamiętajmy o małych obrotach i delikatnych ruchach, zwłaszcza w okolicy skórek, łatwo o przetarcia i skaleczenia, jeżeli frezarką opracowuje paznokcie osoba bez doświadczenia.

W razie potrzeby dzwoń pod nr 690-991-455 Zawsze udzielę Ci porady w sytuacjach awaryjnych 🙂

Studio Pantera
Zadzwoń teraz