MANICURE Hybrydowy NeoNail/Shellac

Dodatkowe informacje:

  Manicure hybrydowy to zabieg obejmujący czynności wykonywane przy manicure klasycznym rozszerzony o technikę malowania paznokci trwałym lakierem hybrydowym utwardzanym w bezpiecznej lampie LED. Do wyboru mamy lakiery amerykańskiej marki CND – producent pierwszej na świecie hybrydy Shellac oraz polskiej marki NeoNail.

  Lakier hybrydowy to połączenie klasycznego lakieru z żelem. Rodzaj lakieru Shellac lub NeoNail dobierany jest w zależności od indywidualnych preferencji i stanu paznokci. Obie marki są bezpieczne i trwałe.

  Shellac jest hypo-allergiczny. Jest cienki i elastyczny jak lakier, zaś trwały jak żel. Nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne wykończenie.  Nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie przez okres kilku tygodni. W zależności od tempa wzrostu paznokci usuwamy go w naszym salonie w ciągu kilku minut bez uszkodzenia płytki.

  Szeroka gama kolorystyczna Shellac /NeoNail pozwoli na dobranie odpowiedniego koloru na każdą porę roku od naturalnych odcieni po głębokie i intensywne kolory.

  Manicure hybrydowy idealny jest na dłuższe wyjazdy, ale także świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu, nie ryzykujemy uszkodzeniem przy domowych czynnościach. Dłonie wyglądają świeżo i perfekcyjnie przez długi okres.

  Zabieg manicure wydłużony jest o czas utwardzania w lampie bazy oraz warstw lakieru (w sumie 6,5 minuty na każdą dłoń)

  NOWOŚĆ! Hybryda + utwardzenie żelem tzw. hard base 

  CND Creative Play lub NeoNail Revital Base/Hard Base Witamins

  Przeznaczenie: paznokcie kruche, cienkie, rozwarstwione

  Żele Wygładzające to jedyne w swym rodzaju bazy pod lakiery hybrydowe. Zaaplikowany przed kolorem hybrydowym, wygładzają powierzchnię płytki paznokcia oraz wydłużają trwałość hybrydy nawet do trzech tygodni.

  Oba produkty można usunąć w kilka minut przez rozpuszczenie w acetonie lub poprzez delikatne opracowanie frezem.

  Można je również stosować samodzielnie na naturalny paznokieć, aby uzyskać efekt naturalnego manikiuru, paznokcie są  zabezpieczone przed rozdwajaniem i łamaniem. Efekt: paznokcie utwardzone, płytka wyrównana,błyszcząca i zdrowa.

   Uwaga! Wszystkie narzędzia użyte do manicure/pedicure są sterylizowane w autoklawie!

   

  Studio Pantera