MANICURE Hybrydowy (Shellac) / wygładzający żel Brisa Lite Smoothing

Dodatkowe informacje:Manicure hybrydowy Shellac to zabieg obejmujący czynności wykonywane przy manicure klasycznym rozszerzony o technikę malowania paznokci.

Polega na pokryciu paznokci trwałym lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Lakier hybrydowy Shellac to połączenie klasycznego lakieru z żelem. Jest hypo-allergiczny. Jest cienki i elastyczny jak lakier, zaś trwały jak żel. Nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne wykończenie.  Nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie przez okres kilku tygodni. W zależności od tempa wzrostu paznokci usuwamy go w naszym salonie w ciągu kilku minut bez uszkodzenia płytki.

Szeroka gama kolorystyczna Shellac pozwoli na dobranie odpowiedniego koloru na każdą porę roku od naturalnych odcieni beży i róży po głębokie czerwienie lub fiolety.

Manicure hybrydowy idealny jest na dłuższe wyjazdy, ale także świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu, nie ryzykujemy uszkodzeniem przy domowych czynnościach. Dłonie wyglądają świeżo i perfekcyjnie przez długi okres.

Zabieg manicure wydłużony jest o czas utwardzania w lampie bazy oraz warstw lakieru (w sumie 6,5 minuty na każdą dłoń)

NOWOŚĆ! CND Shellac + utwardzenie żelem Brisa Lite Smoothing CND

Przeznaczenie: paznokcie kruche, rozwarstwione.

Żel Wygładzający Brisa Lite Smoothing to jedyny w swym rodzaju partner CND Shellac. Zaaplikowany przed CND Shellac, wygładza on powierzchnię płytki paznokcia oraz wydłuża trwałość CND Shellac do trzech tygodni.

Oba produkty można usunąć w 10-15 minut przez rozpuszczenie w acetonie.

BRISA LITE SMOOTHING CND:

Można go również stosować samodzielnie na naturalny paznokieć, aby uzyskać efekt naturalnego manikiuru, paznokcie są  zabezpieczone przed rozdwajaniem i łamaniem. Efekt: paznokcie utwardzone, płytka wyrównana,błyszcząca i zdrowa.

 Uwaga! Wszystkie narzędzia użyte do manicure/pedicure są sterylizowane w autoklawie!