Kapsuła odchudzająca Vacu Orbitrek – Infrared

Posiadacze kart MEDICOVER SPORT ORAZ MULTISPORT PLUS, STUDENT I SENIOR trenują bez żadnych  opłat.

Orbitrek Infrared jest urządzeniem do likwidowania tkanki tłuszczowej i cellulitu za pomocą światła podczerwonego w połączeniu z treningiem sportowym przeprowadzanym na urządzeniu typu orbitrek cardio. Trening na orbitreku angażuje całe ciało, poprawia wydolność, wzmacnia wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a przy tym nie obciąża stawów i minimalizuje ryzyko kontuzji. Ćwiczenia na tym urządzeniu może wykonywać każdy niezależnie od wieku i stopnia sprawności fizycznej. 

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/zajecia-i-treningi/trening-na-orbitreku-jak-cwiczyc-plan-treningowy-dla-poczatkujacych_43189.html

30 minutowy trening na orbitreku z wykorzystaniem intensywnego światła podczerwonego, które wnika wgłąb tkanki podskórnej stymulując odbudowę kolagenu odpowiedzialnego za jędrność skóry;    

Podczerwień w kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i wywołuje pocenie się. Posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia kontuzji i stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia.

Z jej pomocą można leczyć takie schorzenia jak: choroby skóry, mięśni, rwa kulszowa, wysokie ciśnienie krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy,  artretyzm, bezsenność, przeziębienia.

Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo naczyniowy, układ oddechowy, gospodarkę wodno-elektrolitową, czynność wydzielniczą nerek i wielu innych gruczołów. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii.

Promieniowanie podczerwone oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, szczególnie z “żelującej” substancji składającej się z tłuszczu , wody i innych zbędnych substancji lokalizujących się w fałdach pod skórą, czyli cellulitu.

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą dużego kolorowego ekranu LCD na którym uwidocznione są wszystkie parametry zabiegu. Intensywność uzyskuje się poprzez wybór jednego z wielu programów, który komputerowo reguluje natężenie światła podczerwonego, dobierając optymalne parametry zabiegu do ilości cellulitu i tkanki tłuszczowej u pacjenta.
Vacu Infrared posiada funkcje:

1. Terapia światłem podczerwonym:

– sauna infrared

2. Terapia odmładzająca:

-odbudowa kolagenu

3. Trening odchudzający cardio:

– spalanie tłuszczu

Skuteczność kapsuły Vacu Infrared jest bardzo wysoka. Po serii zabiegów średnie redukcje w obwodach ciała wynoszą od kilku do kilkunastu centymetrów. Redukcja wagi od 2kg do 6-8kg masy ciała. Po cyklu 12-20 zabiegów możemy zaobserwować zmniejszenie rozmiaru garderoby oraz znaczne poprawienie kondycji skóry, głównie redukcja cellulitu i poprawa jędrności oraz kolorytu skóry.

Zastosowanie

-modelowanie sylwetki
-spalanie tkanki tłuszczowej
-redukcja wagi
-redukcja cellulitu
-uszczelnianie naczynek krwionośnych na nogach
-poprawa krążenia /leczenie zespołu tzw. “zimnych stóp”
-poprawa kondycji fizycznej

Wskazania

-choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe stawów
-zespoły bólowe, nerwobóle
-stany pourazowe – w fazie naprawczej
-nadmierne napięcie mięśniowe
-w rehabilitacji po zabiegach operacyjnych
-wspomaganie leczenia urazów i kontuzji u sportowców
-oczyszczanie organizmu z toksyn
-regeneracja organizmu
-obrzęk limfatyczny

Studio Pantera
Zadzwoń teraz