MANICURE Japoński / Collagen Gloves

Wywodzi się z kraju kwitnącej wiśni, czerpiąc odżywcze składniki z Morza Japońskiego nadaje płytce unikalny blask różowej perły. Manicure Japoński polecany jest szczególnie osobom posiadającym cienką, kruchą i zniszczoną płytkę paznokcia. Jest niezastąpiony przy paznokciach rozdwajających się. Wzmacnia naturalne paznokcie zasilając je krzemionką z Morza Japońskiego, witaminami, pszczelim pyłkiem oraz keratyną. Głęboko odżywia paznokcie oraz zamyka łuski tworząc naturalną barierę ochronną.

To zabieg obejmujący czynności wykonywane przy manicure klasycznym rozszerzony o technikę regeneracji płytki paznokci. Polega na energicznym wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokcia. Następnie na przygotowaną w ten sposób powierzchnię nanosi się warstwę pudru, który zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zapobiega to wypłukiwaniu zawartych w paście składników odżywczych oraz nadaje paznokciom blask.

Technologia zabiegu pobudza ukrwienie łożyska. Pomaga wchłaniać składniki odżywcze oraz wspiera wzrost paznokci. Paznokcie zostają wzmocnione i zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Manicure Japoński zapobiega także łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. W celu uzupełnienia odżywczej warstwy, kurację należy systematycznie powtarzać, co dwa, trzy tygodnie przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia.
Po Manicure Japońskim przyczepność płytki paznokcia jest bardzo ograniczona, dlatego zaleca się przez cztery do pięciu dni nie malować paznokci.

Ze względu na wyjątkowo naturalny wygląd paznokci po zabiegu, Manicure Japoński swobodnie mogą stosować zarówno Panie jak i Panowie. Przeciwwskazaniem jest jedynie bardzo mocno osłabiona płytka paznokcia (np. po nieprawidłowym zabiegu przedłużania paznokci).

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Płytka jest odżywiona i zregenerowana.

Dla pełnej regeneracji paznokci silnie zniszczonych polecamy powtórzenie zabiegu.

NOWOŚĆ: Manicure Collagen Gloves 

polega na dodatkowym  zastosowaniu rękawic nasączonych kolagenem

Ta innowacyjna formuła daje natychmiastowy efekt głębokiego nawilżenie i odżywienia zarówno paznokci jak i skórek, także całej powierzchni dłoni.

Studio Pantera
Zadzwoń teraz