Pedicure Hybrydowy Shellac lub Vinylux

Pedicure hybrydowy SHELLAC/NeoNail


to zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure klasycznym rozszerzony o technikę malowania paznokci. Etap końcowy to pokrycie paznokci trwałym lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie LED. Szeroka gama kolorystyczna lakierów hybrydowych pozwoli na dobranie odpowiedniego koloru na każdą porę roku.

Lakier nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie przez okres kilku tygodni. Częstotliwość usunięcia lakieru hybrydowego jest uzależniona od tempa wzrostu płytki paznokcia – usuwamy w chwili widocznego odrostu, usuwany jest w ciągu kilku minut bez uszkodzenia płytki.

Pedicure hybrydowy idealny jest na dłuższe wyjazdy, ale także świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu. Stopy wyglądają świeżo i perfekcyjnie prze długi okres.

Zabieg wydłużony o czas utwardzania w lampie bazy oraz warstw lakieru (w sumie 6,5 minuty na każdą stopę), po zakończeniu zabiegu nie potrzeba więcej czasu na utwardzenie i schnięcie lakieru, lakier nie uszkodzi się w bucie, jest gotowy do użytkowania:)

Pedicure VINYLUX CND 

to pełny pedicure, czyli opracowanie paznokcia, skórek oraz skóry stopy (frezowanie) z końcowym malowaniem paznokci na wybrany kolor lakierem Vinylux CND – lakiery te charakteryzują się większą trwałością i odpornością na ścieranie niż klasyczne lakiery, są zmywalne zwykłym zmywaczem do paznokci;

Czas utwardzenia lakieru to ok.10-15minut.

 Uwaga! Wszystkie narzędzia użyte do manicure/pedicure są sterylizowane w autoklawie!

Studio Pantera
Zadzwoń teraz