Vacu Bieżnia

Posiadacze kart MEDICOVER SPORT ORAZ MULTISPORT PLUS, STUDENT I SENIOR trenują bez żadnych  opłat.

30 minutowy trening na vacu bieżni z zachowaniem odpowiedniej intensywności przewidzianej dla treningu aerobowego  to szybka redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry oraz poprawa kondycji fizycznej z utratą wagi i wymodelowaniem sylwetki

Zasada działania urządzenia Vacu Bieznia została oparta na kapsule podciśnieniowej Vacuum Jet Rower. W wyniku zastosowania w kapsule próżniowej nowoczesnej bieżni cardio możemy przeprowadzić trening  ujędrniająco – wyszczuplający z zastosowaniem  czterech terapii odchudzających w trakcie jednego zabiegu.

1. Terapia próżniowa :
– drenaż limfatyczny
– specjalistyczne komputerowe programy niwelujące „pajączki”

2. Terapia światłem podczerwonym:
– sauna infrared

3. Trening aerobowy na bieżni cardio:
– spalanie tłuszczu

4. Ozonoterapia:
– pobudzenie funkcji organicznych
– dezynfekcja

W kapsule vacu wytwarza się podciśnienie za pomocą pompy próżniowej. Powstaje efekt ssania, który powoduje wciąganie do skóry i tkanki podskórnej płynów ustrojowych z głębiej położonych tkanek. A to z kolei poprawia ukrwienie dolnej części ciała od brzucha, bioder, poprzez uda aż do stóp. Dzięki temu przyspiesza się przemiana materii i organizm skutecznie pozbywa się zbędnych pokładów tłuszczu i toksyn w nich zawartych. Jednocześnie te części ciała, które były źle ukrwione, zaczynają się regenerować.

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą dużego kolorowego ekranu LCD na którym uwidocznione są wszystkie parametry zabiegu. Intensywność uzyskuje się poprzez wybór jednego z wielu programów, który komputerowo reguluje siłę próżni, dobierając optymalne parametry zabiegu do ilości cellulitu i tkanki tłuszczowej u pacjenta. Wartość maksymalna próżni w kapsule wynosi 30 Mbar.

Urządzenie posiada funkcję „pulsacji podciśnienia” dzięki której wykonywany jest zabieg drenażu limfatycznego – aktywnego opróżniania komórek cellulitowych.

W kapsule vacu zamontowanych jest 6 szt. promienników emitujących światło podczerwone – infrared. Emitery wykonane są w technologii „led” i dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych świetnie wspomagają likwidowanie zmian skórnych – pękających naczynek tzw„pajączków”.

Dodatkowo w czasie zabiegu w kapsule możemy zastosować funkcję ozonoterapii. Uzyskanie kąpieli ozonowej spotęguje spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększy redukcję cellulitu, zadziała bakteriobójczo i kojąco na skórę. Po wykonanym zabiegu odchudzającym dezynfekujemy kapsułę oraz pasy uszczelniające ozonem, gwarantując czystość i higienę kolejnym klientom.

Skuteczność kapsuły Vacu Bieżnia jest bardzo wysoka. Po serii zabiegów średnie redukcje w obwodach ciała wynoszą od kilku do kilkunastu centymetrów.  Redukcja wagi od 2kg do 6-8kg masy ciała. Po cyklu 12-20 zabiegów możemy zaobserwować zmniejszenie rozmiaru garderoby oraz znaczne poprawienie kondycji skóry, głównie redukcja cellulitu i poprawa jędrności, kolorytu skóry w partiach dolnych ciała.

Zastosowanie

-modelowanie sylwetki spalanie
-tkanki tłuszczowej
-redukcja wagi
-redukcja cellulitu
-poprawa ukrwienia /leczenie zespołu tzw. „zimnych stóp”
-redukcja obrzęku limfatycznego
-bezsenność
-zespoły bólowe, nerwobóle
-stany pourazowe – w fazie naprawcze
-nadmierne napięcie mięśniowe

Studio Pantera
Zadzwoń teraz