Vacuum Jet – Rower

Posiadacze kart MEDICOVER SPORT ORAZ MULTISPORT PLUS, STUDENT I SENIOR trenują bez żadnych  opłat.

W „Studio Pantera” dzięki zastosowaniu roweru magnetycznego-próżniowego w kapsule odchudzającej możemy trenować w wyjątkowym komforcie i bezpieczeństwie osiągając bardzo szybkie efekty spalania tkanki tłuszczowej, bez obciążania aparatu ruchowego.

Podczas jazdy w kapsule odchudzającej wytwarza się podciśnienie za pomocą pompy próżniowo-ssącej. W wyniku tego powstaje efekt ssania, który powoduje wciąganie do skóry i tkanki podskórnej płynów ustrojowych z głębiej położonych tkanek. A to z kolei poprawia ukrwienie dolnej części ciała od brzucha, bioder, poprzez uda aż do stóp. Dzięki temu przyspiesza się przemiana materii i organizm skutecznie pozbywa się zbędnych pokładów tłuszczu i toksyn w nich zawartych. Jednocześnie te części ciała, które były źle ukrwione, zaczynają się regenerować.

Kapsuła sterowana jest za pomocą dużego kolorowego wyświetlacza Lcd, na którym uwidocznione są wszystkie parametry treningu. Intensywność uzyskiwana jest poprzez wybór jednego z odpowiednich programów, który komputerowo reguluje siłę ssania, dobierając optymalne parametry treninguu do ilości cellulitu i tkanki tłuszczowej u osoby trenującej. Wartość maksymalna próżni w kapsule wynosi do 30 Mbar.

Urządzenie posiada funkcję „zmiennego podciśnienia” dzięki której wykonywany jest zabieg drenażu limfatycznego – aktywnego opróżniania komórek cellulitowych.

W kapsule zamontowanych jest 6 szt. promienników emitujących światło podczerwone – infrared.
Emitery wykonane są w technologii „led” i dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych świetnie wspomagają likwidowanie zmian skórnych, pękających naczynek tzw„pajączków”.

Kapsuła posiada funkcję sauny parowej i aromasauny, dzięki której zwiększamy wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Funkcja sauny umożliwia nam przeprowadzanie zabiegu „detoksykacji organizmu”
Dodatkowo w czasie zabiegu w kapsule możemy zastosować funkcję ozonoterapii, która spotęguje spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększy redukcję cellulitu zadziała bakteriobójczo i kojąco na skórę.
Po wykonanym zabiegu dezynfekujemy kapsułę oraz pasy uszczelniające ozonem, gwarantując czystość i higienę kolejnym klientom.

Skuteczność maszyny VACU JET – rowerek jest bardzo wysoka. Po serii zabiegów średnie redukcje w obwodach ciała wynoszą od kilku do kilkunastu centymetrów. Redukcja wagi od 2kg do 8kg masy ciała. Po cyklu 10-20 treningów możemy zaobserwować znaczne zmniejszenie rozmiaru garderoby oraz znaczne poprawienie kondycji skóry, głównie redukcja cellulitu i poprawa jędrności, kolorytu skóry w dolnych partiach ciała.

Kapsuła posiada funkcje:

1. Terapia próżniowa :
– drenaż limfatyczny
– specjalistyczne komputerowe programy niwelujące „pajączki”

2. Terapia światłem podczerwonym:
– sauna infrared

3. Sauna parowa:
– detoks organizmu
– aromasauna

4. Ozonoterapia:
– pobudzenie funkcji organicznych
– dezynfekcja  ozonem

5. Trening aerobowy na rowerze magnetycznym:
– spalanie tłuszczu

Zastosowanie

-modelowanie sylwetki

-spalanie tkanki tłuszczowej

-redukcja wagi

-redukcja cellulitu

-poprawa ukrwienia /leczenie zespołu tzw. „zimnych stóp”

-redukcja obrzęku limfatycznego

-bezsenność

-choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe stawów

-zespoły bólowe, nerwobóle

-stany pourazowe – w fazie naprawcze

-nadmierne napięcie mięśniowe

-w rehabilitacji po zabiegach operacyjnych

-wspomaganie leczenia urazów i kontuzji u sportowców

Studio Pantera
Call Now ButtonZadzwoń teraz