MANICURE Japoński / Balbcare

Dodatkowe informacje:

  Wywodzi się z kraju kwitnącej wiśni, czerpiąc odżywcze składniki z Morza Japońskiego nadaje płytce unikalny blask różowej perły. Manicure Japoński polecany jest szczególnie osobom posiadającym cienką, kruchą i zniszczoną płytkę paznokcia. Jest niezastąpiony przy paznokciach rozdwajających się. Wzmacnia naturalne paznokcie zasilając je krzemionką z Morza Japońskiego, witaminami, pszczelim pyłkiem oraz keratyną. Głęboko odżywia paznokcie oraz zamyka łuski tworząc naturalną barierę ochronną.

  To zabieg obejmujący czynności wykonywane przy manicure klasycznym rozszerzony o technikę regeneracji płytki paznokci. Polega na energicznym wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokcia. Następnie na przygotowaną w ten sposób powierzchnię nanosi się warstwę pudru, który zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zapobiega to wypłukiwaniu zawartych w paście składników odżywczych oraz nadaje paznokciom blask.

  Technologia zabiegu pobudza ukrwienie łożyska. Pomaga wchłaniać składniki odżywcze oraz wspiera wzrost paznokci. Paznokcie zostają wzmocnione i zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Manicure Japoński zapobiega także łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. W celu uzupełnienia odżywczej warstwy, kurację należy systematycznie powtarzać, co dwa, trzy tygodnie przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia.
  Po Manicure Japońskim przyczepność płytki paznokcia jest bardzo ograniczona, dlatego zaleca się przez cztery do pięciu dni nie malować paznokci.

  Ze względu na wyjątkowo naturalny wygląd paznokci po zabiegu, Manicure Japoński swobodnie mogą stosować zarówno Panie jak i Panowie. Przeciwwskazaniem jest jedynie bardzo mocno osłabiona płytka paznokcia (np. po nieprawidłowym zabiegu przedłużania paznokci).

  Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Płytka jest odżywiona i zregenerowana.

  Dla pełnej regeneracji paznokci silnie zniszczonych polecamy powtórzenie zabiegu.

  NOWOŚĆ:

  Manicure BALBCARE polega na dodatkowym  zastosowaniu rękawic polietylenowych zawierających wysokiej jakości preparat odżywczy zawierający    7 aktywnych składników dla pięknych dłoni i paznokci  w jednym produkcie.  Ta innowacyjna formuła zawiera:

  • ekstrakt z drzewa herbacianego mającego właściwości przeciwgrzybiczne;
  • składnik zmiękczający skórki;
  • wapń odżywiający naturalne paznokcie;
  • keratynę wzmacniająca naturalne paznokcie i wspomagającą ich wzrost;
  • Polimer R236 opracowany przez laboratorium Balpharm, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów lakierów do paznokci;
  • alantoinę czyli naturalny składnik przeciwzapalny i złuszczający;
  • ekstrakt z drzewa Hammelisa uznanego za naturalny składnik łagodząco – kojący;
  • oraz mleczan amonu wspomagający regenerację naskórka, mocznik o właściwościach silnie nawilżających i lekko złuszczających, łagodzący bisabolol;

  Efekt zabiegu to głębokie nawilżenie i odżywienie zarówno paznokci jak i skórek, także całej powierzchni dłoni.

  A dodatkowo BalbCare zawiera Polimer R236 który zwiększa przyczepność wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci, a przy okazji chroni je przed działaniem szkodliwych substancji.

  Studio Pantera